Arkija.pl

 

HIPNOZA REGRESYJNA metodą GRIFASI

 

Kwalifikacje:

-Kurs Hipnozy Regresyjnej metodą Calogero Grifasi, prowadzony przez twórcę metody, ukończony zezwoleniem na prace tą metodą. Był to pierwszy i jedyny kurs dla osób z Polski, zakwalifikowało się do niego i ukończyło 6 osób.

-Kurs Regresja Hipnotyczna + LBL wg metody M.Newtona, prowadzony przez Akademię Doskonalenia Zawodowego,

Kod zawodu 323009.

 

Celem Hipnozy Regresyjnej metodą Grifasi jest dotarcie do ezoterycznych przyczyn trudności w życiu klienta i usunięcie ich na planie subtelnym, w zgodzie z wolną wolą i pełnym zrozumieniem tego procesu przez klienta.

 

Dodatkowym efektem skorzystania z takiej formy pracy jest poszerzenie osobistej świadomości, dzięki czemu klient uświadamia sobie, że sam zarządza swoją przestrzenią energetyczną i tylko od niego zależy, kogo do tej przestrzeni zaprasza, komu na to zezwala. Jest to proces głębokiego zrozumienia i otwarcia na zupełnie nową jakość osobistego życia.

 

Radykalną różnicą pomiędzy Hipnozą Regresyjną metodą Grifasi, a innymi metodami hipnozy regresyjnej jest bezkompromisowe dążenie do osobistej wolności klienta podczas sesji, bez opierania się nawet na istotach postrzeganych jako pozytywne, oraz dotarcie do przyczyny powstania trudności i ich rozwiązanie. Celem tej pracy jest uwolnienie od wszelkich ingerencji i poprzez zrozumienie, osiągnięcie przez klienta stanu zarządzania swoją przestrzenią energetyczną.

 

W sesji uczestniczy klient, operator hipnozy i telepata/operator pomocniczy.

 

Przebieg sesji:

 

Klient przedstawia krótko, w maksymalnie 10 punktach, trudności, którymi chce się zająć podczas sesji. Ponieważ trudności najczęściej mają jedną przyczynę, nie ma potrzebny szczegółowe ich opisywanie, wystarczą zwięzłe punkty, z tego powodu, nie trzeba się też niepokoić, że zapomniało się jakiejś sprawy ująć w punktach.

 

W sprawie trudności zdrowotnych zajmujemy się sprawdzeniem, czy istnieje ich ezoteryczna przyczyna i usuwamy ją.

 

Sesje prowadzi operator hipnozy, a z subtelną częścią klienta komunikuje się telepata/operator pomocniczy, który po wejściu w stan hipnotyczny, podąża za wskazówkami operatora i przekazuje informacje od części subtelnej klienta i z jego przestrzeni.

 

Odkrywana jest przyczyna trudności, rozumiemy co je powodowało. Klient doświadcza zarządzania swoją przestrzenią energetyczną i sam decyduje o zmianie. Klient kreuje dla siebie doskonalszą drogę. Zakończenie sesji to najczęściej zobaczenie potencjału swojej przyszłości, z nowymi, świadomymi wyborami.

 

Czas po sesji to okres przejawiania się zmian na planie fizycznym. Przebieg tego czasu jest bardzo indywidualny i zależy od osoby. Czas ten może trwać 3 do 6 miesięcy, a są osoby, dla których zmiana jest odczuwalna natychmiast. To bardzo indywidualne. Mogą się w czasie metabolizmu sesji pojawiać nastroje wspaniałe oraz gorsze. To naturalny proces wystarczy z ufnością dać sobie na to czas i obserwować korzystne zmiany.

 

 

Zalety sesji Hipnozy Regresyjnej metodą Grifasi przez Skype:

 

-Dostępność z każdego miejsca na ziemi,

-Szybki kontakt i szybka realizacja sesji,

-Oszczędność czasowa, np. na dojazd czy nocleg,

-Komfort dla klienta, podczas swojej sesji przebywa w wygodnym dla siebie miejscu, najczęściej w swoim domu.

-Możliwość publikowania sesji na przeznaczonym do tego kanale YouTube, jeśli jest to wolą klienta.

 

W prowadzeniu sesjach Hipnozy Regresyjnej metodą Grifasi biorę udział również jako telepata/operator pomocniczy. Pracuję w sesjach prowadzonych przez osoby, które razem ze mną uzyskały uprawnienia do pracy tą metodą.

 

Praca telepaty jest moją pasją i wykonuję ją z przyjemnością. Świat subtelny zaczął przejawiać mi się na wczesnym etapie mojego życia, prawie 30 lat temu. Na początku, jako dodatkowy efekt codziennych medytacji. Podążam moją osobistą ścieżką poszerzania świadomości. Jakości telepatii, jasnowidzenia, channelingu i empatii, uaktywniły się i doskonaliły u mnie przez te lata, w sposób naturalny. Miałam też przyjemność potwierdzenia ich w 2003 roku, u doskonałej jasnowidzącej z Danii: Anette Kannegaard. 


Zapraszam Cię do spotkania.

Arkija

                                               Zapraszam:  sesje@arkija.pl