Zalety sesji z telepatą.

-Możliwość skorzystania z sesji hipnozy regresyjnej przez osobę, która sama nie może wejść w stan hipnozy.

-Pewność. że w sesji zostanie się uwolnionym od wszelkich ingerencji, dzięki ich właściwemu rozpoznaniu, co gwarantuje, doświadczenie telepaty większe niż doswiadczenie klienta.

-Możliwość skorzystania z sesji przez osobę, która nie jest zainteresowana zagłębianiem się w przestrzeń hipnotyczną, której nie zna, a chce rozwiązać swoje problemy.

-Pewność, że zostanie osiągnięty przez osobę stan jej maksymalnych możliwości energetycznych na teraz, dzięki uważnej obserwacji tego procesu przez telepatę.

Przebieg Sesji Hipnozy Regresyjnej

Przed sesją klient przesyła operatorowi sesji tematy, którymi chce się zająć podczas sesji. Ponieważ trudności często mają jedną przyczynę, nie ma potrzebny szczegółowe ich opisywanie, wystarczą zwięzłe punkty. W sprawie trudności zdrowotnych zajmujemy się sprawdzeniem, czy istnieje ich ezoteryczna przyczyna i usuwamy ją.

Sesje prowadzi operator hipnozy, a z subtelną częścią klienta komunikuje się telepata/operator pomocniczy.

Na zakończenie sesji możliwe jest zadanie dodatkowego pytania, jeśli takie by się pojawiło.

ARKIJA

ARKIJA

ARKIJA

HIPNOZA REGRESYJNA

Kwalifikacje i Uprawnienia.

-Kurs Hipnozy Regresyjnej metodą Calogero Grifasi, prowadzony przez twórcę metody, ukończony zezwoleniem na prace tą metodą. Był to pierwszy kurs dla osób z Polski. Byłam jedną z 6 osób, które się do kursu zakwalifikowały i ukończyły go.

-Kurs Regresja Hipnotyczna + LBL wg metody M. Newtona, prowadzony przez Akademię Doskonalenia Zawodowego. Kod zawodu 323009.

Hipnoza Regresyjna jest skuteczną metodą na dotarcie do ezoterycznych przyczyn trudności w życiu i usunięcie ich na planie subtelnym. W zgodzie z Wolną Wolą i pełnym zrozumieniem tego procesu przez osobę, której sesja dotyczy. Efektem sesji hipnozy regresyjnej jest poszerzenie osobistej świadomości. Między innymi, przychodzi uświadomienie, że samemu zarządza się swoją przestrzenią energetyczną i tylko od nas zależy, kogo do tej przestrzeni zapraszamy, komu na to zezwalamy. Jest to proces głębokiego zrozumienia i otwarcia na zupełnie nową jakość osobistego życia.

Sesje Hipnozy Regresyjnej, w których uczestniczę jako telepata.

Będąc operatorem hipnozy regresyjnej zdecydowałam się wykorzystać te umiejętności w pracy telepaty, która od dawna jest moją pasją. Jestem empatką, zdolności widzenia i komunikowania się ze światem subtelnym odkryłam w sobie na wczesnym etapie mojego życia. Był to dodatkowy efekt codziennych medytacji. Dla mnie to był początek, trwającej od prawie 30 lat drogi poszerzania świadomości, zrozumienia oraz poznawania i praktykowania różnorodnych metod uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. ( m.in. jestem bioterapeutą, terapeutą ustawień rodzinnych, praktykiem rebirthingu. Więcej w zakładce o mnie).

Intencją mojej pracy jest działanie z poziomu bezwarunkowej Miłości i pełne zaufanie, że zwracają się do mnie te osoby, dla których moje działania są skuteczne.

W sesjach hipnozy regresyjnej współpracuje z doświadczonym operatorem sesji Tomaszem Z., który, również ukończył kurs hipnozy regresyjnej metodą Grifasi.

W sesji bierze udział klient, operator sesji; Tomasz Z i telepata; Arkija A.

Celem sesji jest uwolnienie od wszelkich ingerencji i osiągnięcie przez klienta stanu zarządzania swoją przestrzenią energetyczną. Po tym etapie odkrywamy i poznajemy indywidualny potencjał talentów i możliwości, jakie osoba w sobie ma. W trakcie sesji klient doświadcza wzmocnienia siebie, to jest najskuteczniejszy sposób, by nie miały już do niego dostępu żadne niskowibracyjne byty.

Istotne problemy naszego życia nie mogą być rozwiązane na tym samym poziomie myślenia, na jakim byliśmy, kiedy je tworzyliśmy.

-Albert Einstein

„Wszystko ,co widzisz, ma swoje korzenie w niewidzialnym świecie.”

- Rumi

Czas po sesji to okres przejawiania się zmian na planie fizycznym. Przebieg tego czasu jest bardzo indywidualny i zależy od osoby. Czas ten może trwać 3 do 6 miesięcy, a są osoby, dla których zmiana jest odczuwalna natychmiast. To bardzo indywidualny proces. Wystarczy z ufnością dać sobie na to czas, pielęgnować stan osiągnięty podczas sesji i obserwować korzystne zmiany.

Zalety sesji Hipnozy Regresyjnej przez Skype:

-Dostępność z każdego miejsca na ziemi,

-Szybki kontakt i szybka realizacja sesji,

-Oszczędność czasowa, np. na dojazd czy nocleg,

-Komfort dla klienta, podczas swojej sesji przebywa w wygodnym i bezpiecznym dla siebie miejscu, najczęściej w swoim domu.

-Możliwość publikowania sesji na przeznaczonym do tego kanale YouTube.

Zapraszam,Z Miłością Arkija.

Zapraszam:  sesje@arkija.pl