ARKIJA

Twoje Narodziny

Medytacja Uwolnienie od bolesnych doświadczeń narodzin.

Ta medytacja daje Ci możliwość sprawienia by Twoje ziemskie narodziny stały się dla Ciebie tak pięknym i wzniosłym doświadczeniem, jakie tylko zechcesz sobie wyobrazić. Wystarczy decyzja i pozwolenie sobie na zmianę. A jeśli jesteś jedyną osobą, która określa, co w Twoim Życiu jest możliwe? Dedykuje te słowa dla każdego, kto jest gotowy w ten sposób, podnieść jakość swojego życia. W szczególności dla przyszłych mam, które zdecydują by narodziny ich dzieci były naturalnym i wspaniałym doświadczeniem dla nich, dziecka i całej rodziny.

ARKIJA

„Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy”

Albert Einstein

„To, co jest teraz udowodnione, kiedyś tylko sobie wyobrażano.

- Wiliam Blake

ARKIJA

Arkija, Życie w zgodzie z Prawdą Serca.

Moje refleksje o Inspiracji dnia: "Twoja wizja stanie się jasna, kiedy spojrzysz w swoje serce."- Carl Gustaw Jung.

Dzielę się moim doświadczeniem życia w prawdzie serca.

► Zapraszam SUBSKRYBUJ:   https://www.youtube.com/channel/UC4eBjvH0nfCO7FlGwybX_bQ?sub_confirmation=1 i włącz dzwoneczek:)

Arkija, Medytacja, Wnioski z wieloletnich doświadczeń.

Moje refleksje na temat inspiracji dnia: "Powinniśmy postrzegać ścieżkę duchową nie jako luksus i przyjemność, ale jako stawianie czoła temu, co niesie życie." - Czogjam Trungpa.

Dzielę się tutaj również moimi doświadczeniami z wieloletniej praktyki medytacji.

► Zapraszam SUBSKRYBUJ:   https://www.youtube.com/channel/UC4eBjvH0nfCO7FlGwybX_bQ?sub_confirmation=1 i włącz dzwoneczek:)

Arkija, " Podziękowanie u Zarania Życia " - wiersz, Bert Hellinger

Wiersz z książki "O Życiu" Bert Hellinger. Akceptacja, Wdzięczność, Pokora. Ustawienia Rodzinne pokazują, że to jak się mamy ze swoimi rodzicami, przekłada się bezpośrednio na to, jak mamy się ze swoim Życiem, partnerem, dzieckiem, pieniędzmi, karierą. Sukcesem na każdym poziomie Istnienia. Jeśli zauważysz, że u Ciebie może być lepiej, możesz powtarzać powiedziane tu słowa w sercu do swoich rodziców. Słowa płynące z serca mają wielka Moc Miłości. W podziękowaniu dla moich rodziców. I w ukłonie pełnym szacunku dla mądrości Berta Hellingera - Arkija.

► Zapraszam SUBSKRYBUJ:  https://www.youtube.com/channel/UC4eBjvH0nfCO7FlGwybX_bQ?sub_confirmation=1  i włącz dzwoneczek:)

Arkija, Dusza, Wolność i Odpowiedzialność, Moje Refleksje.

Inspiracja dnia: "Wolność oznacza odpowiedzialność. A to jest właśnie to, czego się większość ludzi obawia". - George Bernard Shaw.

Dzielę się moimi refleksjami dotyczącymi Wolności, Odpowiedzialności i Duszy.

► Zapraszam SUBSKRYBUJ:  https://www.youtube.com/channel/UC4eBjvH0nfCO7FlGwybX_bQ?sub_confirmation=1 i włącz dzwoneczek:)

Komunikacja Serce-Mózg, Aktywacja Mocy Serca, Medytacja-Ćwiczenie.

Medytacja Aktywacji Mocy Serca i Komunikacji pomiędzy Sercem a Mózgiem jest praktycznym sposobem otwarcia na głos serca, przekazy intuicyjne i komunikację ze swoją Wyższą Świadomością. Podczas Medytacji następuje proces aktywowania jakości serca: Wdzięczności, Współodczuwania, Przebaczenia, Skromności, Zrozumienia, Dzielności. Po osiągnięciu harmonizacji serca i mózgu proponuję zadać sobie krótkie, konkretne pytanie i pozwolić swojemu sercu odpowiedzieć w odpowiedni dla siebie sposób.

Moje refleksje:

Moc Serca, Intuicja, Wyższa Świadomość, Komunikacja Serce - Mózg. Jak z nich korzystać ?

Dzielę się moim doświadczeniem słuchania głosu Serca i korzystania z Intuicji. Inspiracją jest zdanie Paulo Coelho "Nikt nie może uciec przed głosem własnego serca". Zapraszam również do Medytacji, która jest praktycznym sposobem na uaktywnienie u siebie komunikacji pomiędzy sercem a mózgiem, by pełniej wykorzystywać dostępny nam potencjał możliwości.

Zapraszam:  sesje@arkija.pl