Arkija.pl

 

 

Nazywam się Arkija Beata Adamska.

 

Moją życiową pasją jest poszerzanie świadomości, osobista wolność oraz inspirowanie siebie i innych.

 

Moim celem, jest być zawsze tam, gdzie jestem potrzebna i z tymi, dla których to, co mam do zaoferowania, jest najskuteczniejsze, dla ich i mojego najwyższego dobra.

 

Moją misją jest inspirowanie ludzi i siebie, w odkrywaniu piękna wewnętrznego JA.

 

Moją specjalnością jest widzenie człowieka jako istoty nieograniczonej.

 

Moim wyborem jest żyć w harmonii i świadomej uważności, każdego dnia.

 

 

 

 

Tutaj przedstawię moją drogę, dla tych z Was, których to zainteresuje.

 

Od prawie 30 lat pasjonuje mnie temat poszerzania świadomości i osobistej wolności.

Jestem przede wszystkim praktykiem. Jako bardzo młoda osoba zorientowałam się, że moja wewnętrzna pewność, że człowiek jest w swej esencji nieograniczony i pełen Miłości, nie jest podzielana przez innych wokół.

 

To zdecydowało, że rozpoczęłam swoje osobiste poszukiwania. W swojej drodze nie poszukiwałam mistrzów, guru czy nurtów religijnych, a wyłącznie bezpośredniego kontaktu z Istnieniem. Moim wyborem było zagłębienie się w świat duchowy. Praktykowałam przez wiele lat codziennie medytację wedyjską, a później Zen. Jeździłam na wielodniowe odosobnienia medytacyjne. Wyciszenie umysłu przyniosło mi głębokie duchowe doświadczenia. Zintegrowanie ich zajęło mi jakiś czas. Wtedy też uaktywniła się moja pamięć, mogłam oglądać i odczuć swoje poprzednie życia i odnaleźć wzorce, które wpływały na moje życie teraz.

 

 

Zawsze interesowały mnie sposoby dzięki którym, szybko, skuteczne i bezpośrednio, mogę podnieść jakość życia w tu i teraz. Poznałam ich kilkadziesiąt.

 

Praktykowałam sesje oddechowe, podczas których przeżyłam ponownie i uzdrowiłam moje ziemskie narodziny. Medytacje w ruchu Qigong, Reiki, metodę Silvy, medytacje Merkaba, kurs cudów, dwupunkt i wiele innych metod.

 

Mam praktykę i kwalifikacje: bioterapeuty, bioenergoterapeuty, terapeuty konstelacji rodzinnych, operatora sesji regresji hipnotycznej i telepaty.

 

Odbyłam „podróże przypominania” między innymi do Australii, Peru i Egiptu. Odwiedziłam wspólnoty Methernitha w Szwajcarii i zachwyciłam się wspólnotą Damanhur we Włoszech.

 

Po 15 latach osobistych doświadczeń w poszerzaniu świadomości, w roku 2005 rozpoczęłam prowadzenie warsztatów, indywidualne konsultacje i koncertowanie na gongach. Później przez około dziesięć lat mieszkałam w Szwajcarii. Jednak przyszła pewność, że moim miejscem na ziemi jest Polska.

 

W życiu prywatnym od kilkunastu lat jestem mężatką i mamą córeczki, lotosowego dziecka.

 

Moja praca jest moją pasją. Miałam szczęście poznać dwie skuteczne metody powrotu do osobistej wolności: Hipnoza Regresyjna metodą Grifasi i Konstelacje Rodzinne, w których wykorzystuje moje zdolności, umiejętności i doświadczenie.

 

Dane mi było spotkać i poznać wiele interesujących osób, które podzieliły się ze mną swoją wiedzą, doświadczeniem i były dla mnie inspiracją.

 

Oto niektóre z osób, jakie miałam szczęście spotkać na swej drodze:

 

- Mother Meera – Indie, (Awatar). Dziękuję za błogosławieństwa dla moich wyborów, mojej twórczej pracy, moich intencji, mojego życia.

- Autori (Antoni, Ashan, Vulkan) – Oceania. Dziękuję za ciągłą Inspiracje, tą dawną i w obecnym życiu, w Egipcie i Peru.

- Nemi Nath – Australia. Dziękuję za metodę rebirthingu, dzięki której tak skutecznie odkrywałam to, co oczekiwało na uwolnienie, za szałas potów i wspaniałą szkołę życia w Australii.

- Foster Perry – USA. Dziękuję za naukę i możliwość doskonalenia warsztatu uzdrowiciela, dzięki uczestnictwu i asystowaniu w warsztatach uzdrawiania szamańskiego.

- Anette Kannegaard (Anuk) – Dania, jasnowidząca. Dziękuję za potwierdzenie moich zdolności telepatycznych, jasnowidzenia i channelingu.

-Coni Larsen- Szwecja. Dziękuję za naukę medytacji wedyjskiej.

-Tom de Winter – Holandia. Dziękuję za naukę medytacji Merkaba

-Ojciec Jeff – Niemcy (nauczyciel medytacji Zen). Dziękuję za możliwość uczestnictwa w odosobnieniu medytacyjnym oraz rozmowę i gratulacje, gdy odeszło moje „małe ja".

- Johann Kossner – Niemcy. Dziękuję za wprowadzenie mnie w wiedzę i mądrość Kalendarza Majów.

- Don Conreaux – USA. (mistrz gongu) Dziękuję za naukę mistrzostwa dźwięków. Wibracje i uzdrawiający dźwięk gongu planetarnego i śpiewającej, kryształowej misy nadal mi towarzyszą.

-Malku (James Arevalo Merejildo)- Peru (Andyjski szaman). Dziękuję za przewodnictwo po Drodze Mocy Inków w Peru i umożliwienie mi chodzenia po ogniu.

-Liu Zhongchun – Chiny (mistrz i współtwórca stylu „Lecący Żuraw”, gimnastyki Qigong). Dziękuję za naukę tej wspaniałej medytacji w ruchu, codziennie poznaje nowe korzyści, jakie dzięki niej płyną dla ciała, umysłu i ducha.

-Jerzy Strończyński (Mistrz Bioterapii) Dziękuję za naukę i praktykę zawodu bioterapeuty.

-Grzegorz Halkiew (Akademia Doskonalenia Zawodowego). Dziękuję za pokazanie mi swobody, z jaką można być terapeutą.

-Natalia Slipińska-Sowicka -Rosja (Bioterapeutka, psychoterapeutka). Dziękuję za naukę bioterapii oraz wspaniały czas praktyki na Krymie.

-Anna Winnicka ( psycholog, prowadzi ustawienia Hellingera w Katowicach) Dziękuję za poprowadzenie moich pierwszych osobistych ustawień. Dziękuję za danie mi możliwości i zaszczytu uczestniczenia w dziesiątkach ustawień systemowych jako reprezentant.

-Calogero Grifasi- Włochy (Hipnoza regresyjna, metoda Grifasi). Dziękuję za przeprowadzenie mojej sesji hipnozy regresyjnej i naukę pracy tą skuteczną metodą.

 

A oto kilka z osób, które zainspirowały mnie poprzez swoją twórczość:

Baird T. Spalding, David R.Hawkins, Gregg Braden, Richard Bartlett i Bruce Lipton.

 

W szczególności Dziękuję każdej osobie, z jaką miałam zaszczyt pracować w sesjach, jakie prowadzę. Kochani, dziękuję Wam, za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście i dzięki któremu mogłam być pomocna w waszych sprawach. Dziękuję za możliwość zobaczenia Waszego wewnętrznym piękna i wyjątkowości każdego z Was.

 

Dziękuję też każdej osobie, jaką dane mi będzie jeszcze spotkać w tej fascynującej podróży życia.

 

Arkija.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                               Zapraszam:  sesje@arkija.pl