Zapraszam:  sesje@arkija.pl

Nowa Południowa Walia, Australia

Machu Picchu, Peru

„Nasza największa siła leży w delikatności i czułości naszego serca.”

- Rumi

Jedynym źródłem wiedzy jest doświadczenie." - Albert Einstein

-Jerzy Strończyński (Mistrz Bioenergoterapii) Dziękuję za naukę i praktykę zawodu bioenergoterapeuty.

-Grzegorz Halkiew (Akademia Doskonalenia Zawodowego). Dziękuję za naukę metod uzdrawiania i pokazanie mi swobody, z jaką można być terapeutą.

-Natalia Slipińska-Sowicka -Rosja (Bioterapeutka, Psychoterapeutka). Dziękuję za naukę bioterapii oraz wspaniały czas praktyki na Krymie.

-Anna Winnicka (dr psychologii, prowadzi ustawienia Hellingera). Dziękuję za poprowadzenie moich pierwszych osobistych ustawień. Dziękuję za danie mi możliwości i zaszczytu uczestniczenia w dziesiątkach ustawień systemowych jako reprezentant.

-Anthony Robbins - USA (doradca życiowy). Dziękuję za pokazanie mi pasji, z jaką można wykonywać swoją pracę.

-Calogero Grifasi- Włochy (Hipnoza regresyjna, metoda Grifasi). Dziękuję za przeprowadzenie mojej sesji hipnozy regresyjnej i naukę pracy tą metodą.

- Foster Perry – USA. Dziękuję za naukę i możliwość doskonalenia warsztatu uzdrowiciela, dzięki uczestnictwu i asystowaniu w warsztatach uzdrawiania szamańskiego.

- Anette Kannegaard (Anuk) – Dania, jasnowidząca. Dziękuję za potwierdzenie moich zdolności telepatycznych, jasnowidzenia i channelingu.

-Coni Larsen- Szwecja. Dziękuję za naukę medytacji wedyjskiej.

-Tom de Winter – Holandia. Dziękuję za naukę medytacji Merkaba

-Ojciec Jeff – Niemcy (nauczyciel medytacji Zen). Dziękuję za możliwość uczestnictwa w odosobnieniu medytacyjnym oraz rozmowę i gratulacje, gdy odeszło moje „małe ja".

-Johann Kossner – Niemcy. Dziękuję za wprowadzenie mnie w wiedzę i mądrość Kalendarza Majów.

- Don Conreaux – USA. (mistrz gongu) Dziękuję za naukę mistrzostwa dźwięków. Wibracje i uzdrawiający dźwięk gongu planetarnego i śpiewającej, kryształowej misy, nadal mi towarzyszą.

-Malku (James Arevalo Merejildo) - Peru (Andyjski szaman). Dziękuję za przewodnictwo po Drodze Mocy Inków w Peru i umożliwienie mi chodzenia po ogniu.

-Liu Zhongchun – Chiny (mistrz i współtwórca stylu „Lecący Żuraw”, gimnastyki Qigong). Dziękuję za naukę tej wspaniałej medytacji w ruchu, dzięki codziennej praktyce wciąż poznaje nowe korzyści, jakie z niej płyną dla ciała, umysłu i ducha.

A oto kilkoro ludzi, którzy zainspirowali mnie poprzez swoją twórczość:

Baird T. Spalding, David R.Hawkins, Gregg Braden, Richard Bartlett i Bruce Lipton.

Nadal z wielką wdzięcznością i ciekawością, odkrywam, poznaję, doskonalę się, uczę, zachwycam i doświadczam Cudu Życia z Miłością i dla Miłości.

Moje motto:

Inspiracja, Zrozumienie, Wolność, Radość, Pasja.

Z Miłością i dla Miłości Arkija Andromeda.

 

W swojej osobistej drodze nie poszukiwałam mistrzów, guru czy nurtów religijnych, a wyłącznie bezpośredniego kontaktu z Istnieniem. Moim wyborem było zagłębienie się w świat duchowy.

W 1990 rozpoczęłam, kontynuowaną do dziś, codzienną praktykę medytacji, na początku wedyjskiej, później Zen. Jeździłam na wielodniowe odosobnienia medytacyjne. Wyciszenie umysłu przyniosło mi głębokie duchowe doświadczenia. Zintegrowanie ich zajęło mi jakiś czas. Wtedy też uaktywniła się moja pamięć, mogłam oglądać, odczuć i zrozumieć swoje poprzednie wcielenia oraz odnaleźć wzorce, które wpływały na moje życie.

Zawsze interesowały mnie sposoby dzięki którym, szybko i skuteczne mogę podnieść jakość życia w tu i teraz. Poznałam ich kilkadziesiąt. Praktykowałam sesje oddechowe, podczas których przeżyłam ponownie i uzdrowiłam moje ziemskie narodziny. Medytacje w ruchu Qigong, Reiki, metodę Silvy, medytacje Merkaba, kurs cudów, dwupunkt i wiele innych metod.

Doskonaliłam mój warsztat pracy poprzez praktykę i kwalifikacje: bioterapeuty, bioenergoterapeuty, terapeuty konstelacji rodzinnych, operatora sesji regresji hipnotycznej. Zdolności komunikacji telepatycznej połączonej z jasnowidzeniem i jasnosłyszeniem oraz wysoki poziom empatii i intuicji w naturalny sposób skierowały moje działania w stronę dzielenia się informacjami, jakie otrzymuję poprzez udostępnianie Sesji Telepatycznych Informacyjno-Badawczych oraz prowadzenie Indywidualnych Sesji Telepatycznych.

Nazywam się Arkija Andromeda.

Moją życiową pasją jest poszerzanie świadomości, osobista Wolność, uzdrawianie oraz inspirowanie siebie i innych.

Moim celem, jest być zawsze tam, gdzie jestem potrzebna i z tymi, dla których to, co mam do zaoferowania, jest najskuteczniejsze, dla Najwyższego Dobra każdego z Nas.

Moją misją jest inspirowanie ludzi i siebie, w odkrywaniu piękna Wewnętrznego JA.

Moją specjalnością jest Komunikacja Telepatyczna w Sesjach Indywidualnych i Badawczych.

Moim wyborem jest żyć w Harmonii i Świadomej Uważności, każdego dnia.

Od ponad 30 lat pasjonują mnie tematy poszerzania świadomości, osobistej wolności i uzdrawiania na poziomie ciała, umysłu i ducha. Jestem przede wszystkim praktykiem, wszystko, czym się dzielę, wcześniej sprawdziłam na sobie i z poziomu doświadczenia wiem, że okazało się skuteczne.

ARKIJA

ARKIJA

Odbyłam podróże przypominania między innymi do Australii, Peru i Egiptu. Odwiedziłam wspólnoty Methernitha w Szwajcarii i zachwyciłam się wspólnotą Damanhur we Włoszech.

W 2005 roku, po kilkunastu latach intensywnych osobistych i duchowych doświadczeń w poszerzaniu świadomości rozpoczęłam prowadzenie warsztatów i indywidualne konsultacje. Później przez około dziesięć lat mieszkałam w Szwajcarii. Jednak przyszła pewność, że moim miejscem na ziemi jest Polska.

W życiu prywatnym jestem szczęśliwą i kochającą Mamą mojej wspaniałej Córki, lotosowego dziecka. Praktykuję codzienną medytację, w wolnych chwilach przebywam w naturze, maluję intuicyjne obrazy, gram na misie kryształowej i gongu planetarnym.

Postrzegam siebie jako Intuicyjną Uzdrowicielkę. Moja praca jest moją pasją. Mam szczęście i zaszczyt być wsparciem i inspiracją dla wspaniałych ludzi, którzy wybierają skorzystanie z moich sesji. Swoją pracę  dedykuję Najwyższemu Dobru Nas Wszystkich.

W moim życiu dane mi było spotkać i poznać wiele interesujących ludzi, którzy podzielili się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Oto niektórzy z nich:

- Mother Meera – Indie, (Awatar). Dziękuję za błogosławieństwa dla moich wyborów, mojej twórczej pracy, moich intencji, mojego życia.

- Autori (Antoni, Ashan, Vulkan) – Oceania. Dziękuję za ciągłą Inspiracje, tą dawną i w obecnym życiu, w Egipcie i Peru.

- Nemi Nath – Australia. Dziękuję za praktykę metody rebirthingu. Za szałas potów i wspaniałą szkołę życia w Australii.